Торгові квоти для України можуть бути збільшені ЄС

by admin on / ЕС, Світові новини, Украина и мир

Законопроект щодо збільшення торгових квот для України вже перебуває на розгляді Європарламенту.
Наталія Микольська, яка представляє Україну на торгах, запевняє, що це питання буде вирішено якнайшвидше, але Європарламент нині зайнятий рішенням іншого, не менш важливого для нашої країни, питання.

Проте вона заявила, що рішення про збільшення преференцій, швидше за все, буде вирішено до літа. Крім цього, Україна також зацікавлена у зоні вільної торгівлі з Туреччиною та Ізраїлем. Микольська впевнена, що таке розширення піде на користь українській економіці та виробникам.

Continue Reading

Споживання вугілля Україною знизилося на 40%

by admin on / Новини України, Украина и мир

У березні Україна знизила споживання вугілля, порівняно з лютим цього року, на більш ніж 26%.
Якщо ж порівнювати з аналогічним періодом минулого року, то Україна змогла знизити споживання вугілля майже на 40%. Незважаючи на те, що про брак вугілля постійно говорили у кабінеті міністрів, Україна нормально пережила опалювальний сезон та змогла забезпечити теплом усі стратегічні об’єкти.

Відмова від вугілля робить нашу державу самостійнішою, особливо через ситуацію з Донбасом, де знаходяться найбільші запаси вугілля в країні. Проте держава намагається шукати альтернативні шляхи.

Continue Reading

2018 року США скоротить допомогу Україні майже на 70%

Бюджет США передбачає скорочення допомоги Україні майже на 70%.
На 2018 рік було заплановано виділити Україні допомогу у розмірі майже 600 мільйонів доларів, а згідно з новим законопроектом допомогу Україні у 2018 році передбачено у розмірі лише 177 мільйонів доларів.

США планує збільшити витрати у військовій сфері, саме тому прийнято рішення зменшити розмір допомоги іншим країнам, що потребують. Цього ж року Україна отримає від США допомогу у розмірі 350 мільйонів доларів, більше третини з яких буде перераховано на рахунок нашої країни до 1 жовтня. Таким чином Україна отримає лише п’яту частину від заявлених грошей.

Continue Reading